Arşiv

Dudak Dolgusu Nedir, Nasıl Yapılır? Öncesi ve Sonrası Sizlerle;

Dudak Dolgusu Nedir, Nasıl Yapılır? Öncesi ve Sonrası Sizlerle.

Dudak Dolgu İşlemi Öncesinde Neler Yapılmalıdır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dudak dolgusu dudağı güzelce şekillendirebilmek ve dolgun göstermek için yapılan bir anti-aging dolgu işlemidir. Genellikle bayanların üstünde yapılır. Orta yaşlardaki bayanlarımızın dudak zaman köntürü etkisi kaybeder ve sönük bir hale dönüşür. Dudak dolgusu sayesinde ve bu görüntü dolgun ve çekici bir hal alacak şekilde düzeltilir. Dudak dolgunlaştırma işlemi 15-30 dk arasında sürmektedir. Enjeksiyon yardımıyla sıvı dudak bölgesine enjekte edilir. Ayakta yapılan bir işlemdir yan etkisi oldukça azdır. Uygulama yapıldıktan sonra bölgeye baskı yapılması şarttır.. İşlem sonrası normal sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. Ameliyatsız bir işlem olduğu için bayan kardeşimizi fazla olumsuz şekilde etkilemez hayatına kaldığı yerden rahatlıkla devam edebilir.

Dudak dolgusu işlemi yapılırken dikkat Edilmesi gereken önemli noktalar nelerdir?

Dudağın hacminin belirlenmesi: Dudak dolgusu'nda Ne kadar dolgu maddesi kullanılacağı çok önemlidir arkadaşlar. Yaşlanmaya bağlı dudak bölgesi değişikliklerinde genellikle dudak içlerine yapılacak 1cc hyalüronik asit genelde yeterli olurken diğer ince dudaklı genç bayanlarda sıklıkla 2cc hyalüronik asit kullanımı oldukça uygun olacaktır. Ve ayrıca bu miktar dolgu maddesi tek seansta yapılabileceği gibi 1 hafta içince bir kaç seansa'da yayılabilir. Dudak sınırlarının vurgulanarak dudak kenarları'nın hafif bir şekilde yukarı kaldırılması: ve bu yapılırken burun dudak açısının ideal değerinin 85-105 derecede ayarlanması bölgenin doğallığını bozmayacaktır emin olun.
Alt ve üst dudak arasındaki doğal uyum: Güzel doğada bulunan ve plastik sanatlarda kullanılanı altın oran dudaklar arasındaki uyum içinde geçerlidir. Alt dudağımızın üst dudağımıza göre tam 1,6 kat büyük olması dudaklara doğal çekici bir görünüm kazandırıyor. Editör olarak arkadaş çevremin önerdiği bir kliniğe gittim İstanbul’da çok memnun kaldım sizede gönül rahatlığıyla önerebiliyorum. MD Dermatoloji kliniğine rahatlıkla gidip dudak dolgusu işlemi yaptırabilirsiniz rahat olun doktorlar alanında uzman doktorlar görev yapmakta.

Dilerseniz Kalıcı Dövme Sildirme Yöntemleri konumuza'da göz atabilirsiniz.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...