Arşiv

En Çok Kullanılan Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Ultraskin, Fraksiyonel ve Altın İplik Hakkında Bilgilendirme;

En Çok Kullanılan Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Ultraskin, Fraksiyonel ve Altın İplik Hakkında Bilgilendirme.

1- Ultraskin (Fokuslu Ultrason) ile Yüz Germe

Türkiye’de çok kullanılan yöntem ultrason dalgalarıyla gelen gençlik Ultra Skin odaklanmış (fokuslu) ultrason tedavi uygulaması ile ameliyatsız yüz germe işleminde doğal ses dalgaları kullanılarak hızlı bir şekilde tek seansta cildimizin alt katmanlarındaki kolajen üretimi ise harekete geçirilerek vücudumuzdaki ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi sağlanır. Etkisi 2'nci seanstan sonra gözle görülür dereceye gelir.

2- Fraksiyonel Lazer ile Yüz Germe

Fraksiyonel lazerler cilt yenilemek amaçlı kullanılan son teknolojiye sahip cihazlardır. Fraksiyonel lazerler, genellikle tedavi edici etkisi yüksek yan etkisi düşük olmaları sebebiyle tedavilerde çok tercih edilen yöntemlerden olmuşlardır. Fraksiyonel lazer başlıca şu tedavilerde kullanılmaktadır sivilce izleri, yara izleri ile kırışıklık, yüz sarkması ve çatlak tedavisinde ilk seçilen edilen yöntemlerdendir.

3- Altın İplik (Örümcek Ağı) ile Yüz Germe

En çok kullanılan altın iplik yöntemi, örümcek ağı ile iplikle yüz asma veya germe olarak adlandırılan tüm yöntemleri bir birinin aynısı olan ameliyatsız yüz germe yöntemleridir. Ve burada kullanılan iplikler yıllardır tıpta cerrahi uygulamalarda kullanılan ipliklerdir. Bu nedenle kullanılan iplikler güvenilirdirler. Kişinin cilt yapısının altına konan iplikler cildimizi kasarak veya gererek cildi yenileyerek cilt sarkması ve kırışıklık tedavisinde çok etkili olmaktadır.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...