Arşiv

Show Tv’nin yeni sezondaki en iddialı dizilerinden birisi olan Ay Yapım imzalı Çukur Dizisi ilk bölümden itibaren oldukça ilgi gördü. Zira geçtiğimiz sezon yine Ay Yapım İmzalı yayınlanan ve Pazartesi akşamları izlenme rekorları kıran Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisi ekibi ve yapım şirketi şimdi de Çukur dizisi ile karşımıza çıkıyor.
Çukur Dizisi

Çukur çekimlerini İstanbul‘da gerçekleştiriyor. İlk bölümden itibaren görüldüğü gibi eski İstanbul mahallelerinde çekilen dizi iddia geliyor. Beyoğlu, Çukur Mahallesi’nde çekimleri yapılan dizinin ismi buradan geliyor.

Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı’nda başlayan çekimlerin yanı sıra Dilan Çiçek Deniz ile Aras Bulut İynemli’nin bazı sahneleri için ekip Paris’e uçtu. Paris‘te Eyfel Kulesi‘nde ve etrafında çekimler gerçekleştirildi.

Çukur dizisinin konusu nedir?

İstanbul’un en belalı mahallelerinden biri olan Çukur Mahallesi’nin kontrolü Koçovalı ailesindedir. Ancak Koçovalı mahallesinin başı bir çete ile derttedir. Koçovalı mahallesi bu çete ile uğraşırken, yıllar önce yeni bir hayat kurmak üzere mahalleyi ve ailesini terk eden Yamaç, mahalleye geri döner. Ancak ne mahalle ne de Yamaç eskisi gibidir. Hayatının aşkı olduğuna inandığı Sena ile hayatını yeniden düzene koymaya çalışan Yamaç’ın hayatında şimdi yeni bir dönem başlamaktadır. Eski mahallesine yeni hayatı ile dönen Yamaç ve Sena çiftini Çukur Mahallesi’nde Koçovalı ailesi ile neler beklemektedir? Heyecan verici senaryosu ile izleyenleri ekrana kilitleyen Çukur dizisinin senaryosu Gökhan Horzum tarafından kaleme alınmaktadır.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...