Arşiv

ATV ekranlarını yeni dizisi İkisini de Sevdim final yapıyor. Sadece iki bölümü yayınlanan dizinin final yapması izleyenleri şaşırttı. Peki İkisini de Sevdim dizisi neden bitiyor? İşte asıl sebebi...

Başrollerinde Türkiye Eski Güzeli Amine Gülşe ve Burkan Serkan Şenalp gibi isimlerin rol aldığı 'İkisini de Sevdim' dizisi üçüncü bölümüyle final yapacak. 

ATV'nin iddialı yapımlarından 'İkisini de Sevdim'  dizisinin henüz iki bölüm yayınlanması ve final kararı alması izleyenleri şaşırttı. 

İKİ BÖLÜMDE DE REYTİNGLER KÖTÜ GELDİ

Senaryosunu Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy'un yazdığı İkisini De Sevdim, yayınlanan ilk bölümü reyting yarışına kötü başlamıştı. İkinci bölüm de beklenen çıkışı yapamayınca, kanal diziyi yayından kaldırma kararı aldı.

NE YAPTILARSA OLMADI

Suna Yıldırım isimli gözü kara bir gazetecinin nikah masasında yaşadığı büyük ihanet ve ardından etrafında yaşanan büyük oyunların gölgesindeki intikam planını anlatan dizinin ikinci bölümü de bekletiyi karşılamadı. Tekrar bölümler de ilgi görmeyince hafta başı itibariyle dizinin bitirilmesine karar verildi.

Kaynak: Haber 7

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...