Arşiv

Ekranların ilgiyle takip edilen dizileri arasında yerini alan Paramparça son günlerde bazı söylentiler ile takipçilerinin endişelenmesine neden oldu. 

Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça final mi yapıyor?

Dizinin final yapacağı yönündeki söylentiler kulaktan kulağa hızlıca yayılırken, bu durumun gerçeği yansıtıp yansıtmadığı konusunda, resmi bir açıklama yapılmadı.

İlk iki sezonu ilgiyle takip edilen dizi ne yazık ki üçüncü Sezonda aynı başarıyı yakalayamadı. 

Özellikle de başrol oyuncularının anlaşmazlıklar yüzünden diziden ayrılmaları diziye olan ilgiyi azalttı.

Erkan Petekkaya ile önce Nurgül Yeşilçay başrol paylaşmış ancak aralarında çıkan anlaşmazlık ve tartışmalar yüzünden senaryo değiştirilerek Nurgül Yeşilçay diziden ayrılmıştı. 

Daha sonra diziye Şükran Ovalı girmiş ve yeni başrol olmuş ve Şükran Ovalı da aynı Nurgül Yeşilçay gibi Erkan Petekkaya ile anlaşamamış ve senaryo değiştirilerek diziden ayrılmıştı.  

Haliyle bu amatör çalışmalar, oyuncu ve senaryo değişiklikleri dizinin reytinglerinde azalmaya neden olmuştur. 

Bilindiği üzere reytingleri azalan dizi de reklam gelirleri düştüğü için mecburen final yapmak zorunda kalıyor. Dizinin normal şartlarda sezon sonuna kadar yayınlanması bekleniyordu. 

Ancak bu talihsizlikler yüzünden dizinin final kararı aldığı söyleniyor. 

Paramparça dizisinin final kararı almasıyla birlikte boşalan Pazartesi gününe, yakın zamanda yayın hayatına girmesi planlanan“İstanbullu Gelin” dizisinin geleceği aldığımız bilgiler arasında.

Yakın zamanda ekranlara veda etmesi beklenen Paramparça, son bölümleriyle pazartesi akşamları 20.00’de Star TV’de.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...