Arşiv

Kanal D televizyonunun en iyi projelerinden ve 2017 yılının yeni dönem televizyon dizilerinden en iddaalı yapım olan Kara Yazı cast emekleri son hızıyla devamediyor. Emek harcamalar 2017 Mart ayında buram buram aşk ve dram kokusuyla ekranlardaki yerini almaya çıkacak.

Yeni yapım şirketi olan Dark Story‘nin ilk dizisi Kara Yazı Kanal D televizyonu ile anlaşmayı imzalamış. Çok izlenen drama yazarları Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yeni kurduğu Dark Story‘nin yapımcılığını üstlendiği yeni dizi için çekim yeri birçok dizide olduğu gibi İstanbul olarak seçildi. Birçok dizide ilk çekim yer İstanbul dışı olsa da Kara Yazı dizisi ilk bölümünden itibaren İstanbul’da çekilmeye başlanacak. Bir kozmetik firması sahibi olan ailenin dışarıdan görünen tüm güzel özelliklerine karşın içlerinde büyük sorunlar yaşanması da çarpıcı bir şekilde izleyiciye aktarılacak.

Kara Yazı dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren birçok hastane ve emniyet merkezinde çekimlerini sürdürecek. Dizinin çekim yeri olarak İstanbul’da bulunan bir özel hastane ile anlaşma yaptığı iddia ediliyor. Hastanede yoğun şekilde hastaların bulunmadığı gece saatlerinde çekimler yapılacak. Emniyet binası olarak gösterilen yerin ise set ortamı içerisinde oluşturulacağı düşünülüyor. Çünkü dizi için emniyet binasının kullanılması, işlerin aksamasına neden olacağından dizi için ayrıca bir set ortamı daha oluşturulacak.

Kara Yazı dizisinde anlatılacak olan zengin ailenin yaşadığı evin nerede olduğu henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak lüks ve ihtişamıyla dikkatleri çeken evin Çengelköy veya Tarabya taraflarında yer aldığı gelen bilgiler arasında bulunuyor. Villaların ve lüks yerleşim yerlerinin yoğun olarak bulunduğu bölgede dizi için de bir ev kiralandığı söyleniyor.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...