Arşiv

"Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmadı?" sorusu 1 Mart günü dizinin resmi Instagram hesabından yapılan duyuru ile yanıtlandı. Olumsuz hava koşullarının çekimlerde meydana getirdiği gecikme nedeniyle bir sonraki yeni bölümün yayın tarihine yetişmediği ifade edilirken  izleyicilerden yapım ve prodiksüyonun büyüklüğünün göz önüne alınması istendi. Ertuğrul Bey ve Ural çevresinde gerçekleşecek yeni olaylar önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden fenomen dizinin 1 Mart günü yayınlanması beklenen bölümü 8 Mart Çarşamba günü ekranlarda olacak. Olumsuz hava koşullarının neden olduğu çekimlerdeki aksama Diriliş dizisinin yayın tarihini de erteledi. İşte, ekipten yapılan resmi açıklama:DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN YAYINLANACAK VE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 8 Mart’ta ekrana gelecek dizinin son bölümünde çevresindekileri genişletmek isteyen Ertuğrul, Aliyar ile dostluk kurmuş ve ona düzenlenen pusuyu engellemek için mücadele etmişti. Pusunun başladığı anda kılıcına davranan Ertuğrul saldırıyı engellese de Aliyar’ın yaralanmasının ardından büyük üzüntü yaşadı. Aliyar ise yaptığı son açıklamada onunla cenk etmenin kendisi için bir onur olduğunu ifade etti. Çavdar Obası’ndaki gelişmeleri yakından takip eden Vasilius ise obayı karıştırmak için planlar hazırlamaya başladı.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...