Arşiv

Güzel bir birliktelik ve evliliğin temelindeki en önemli husus sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayattır. Afrodizyak diyeti ise günümüz koşullarında sosyal hayatın getirmiş olduğu stresler, çevre koşulları ve sağlıksız beslenme sonucunda olumsuz etkilenen cinsel yaşamı tekrar canlandırma özelliği taşır. Afrodizyak diyeti ile birlikte sadece cinsel hayatınızı yoluna koymakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı ve mutlu olmak için de en büyük adımlardan birisini atmış olacaksınız. Bu durum hem sosyal hayatınızda hem de ilişkinizde oldukça olumlu sonuçlara sebep olacaktır. Afrodizyak diyeti sağlıklı ve aktif bir vücut için tüm yetişkinlere önerilmektedir.

Afrodizyak diyeti yaparak hem fiziksel hem de zihinsel olarak çok daha genç, dinamik ve sağlıklı olmakla birlikte özellikle iş hayatınızda da dikkat eksikliğiniz varsa önüne geçmiş olacaksınız. Afrodizyak diyetinin temelini elbette ki deniz ürünleri, çikolata ve meyveler oluşturmaktadır. En sağlıklı diyetlerden birisi olan afrodizyak diyeti ile kısa sürede hem cinsel gücünüzün çok daha etkili olduğunu hem de sağlıklı bir yaşam için ne derece önemli olduğunun farkına varacaksınız.

Afrodizyak Diyeti Nasıl Yapılır?
Sanılanın aksine afrodizyak diyeti kilo vermeyi amaçlayan bir diyet değildir. Aşağıda tüm detaylarını paylaştığımız içerikleri de göreceğiniz üzerine yoğun enerjiyi amaç edinmiş afrodizyak diyeti yaşam şeklinizi etkileyecek oldukça kaliteli bir diyettir. Bu yüzden kilo vermek isteyen kişiler için bu diyet önerilmemektedir. Afrodizyak diyeti yaşadığı ilişkide mutsuz olan ve hayatın gerisinde kaldığını düşünen herkes için uygun bir diyettir. Bu diyet ile birlikte hayatınızda değişen ve memnun kalacağınız tüm gelişmeleri kısa sürede gözlemleyebileceksiniz. Uygulayabileceğiniz örnek diyet listesi ise şu şekildedir.


Sabah:

1 su bardağı taze sıkılmış karışık meyve suyu
5 adet orta boy çilek (Pudra şekeri serpilmiş)
2 adet organik yumurta ile yapılmış omlet
Birer adet domates, salatalık ve yeşillik

Veya

Birkaç dilim kızarmış ekmek
Krem peynir
Somon
Marul ile hazırlanmış sandviç

Veya

10 adet badem
10 adet çiğ fındık
5 adet ceviz içi
Kızarmış ekmek 2 dilim
20 gr tereyağı
20 gr bal
20 gr çilek reçeli ve
1 tatlı kaşığı kadar kahvaltılık çikolata

Öğle:

200 gram tereyağında kızarmış karides
Bol zeytinyağlı ve soslu mevsim salatası
1 adet orta boy mevsim meyvesi
1 avuç fındık

Veya

250 gr kalamar güveç
Büyük bir kase mevsim salatası
50 g bitter çikolata
1 adet orta boy mevsim meyvesi
1 avuç badem
Veya

1 büyük boy alabalık kızartma
2 dilim kızarmış ekmek
Haşlanmış mısırlı salata
Akşam:

İstiridye
Mevsim salatası
1 adet orta boy armut
4-5 adet köfte
Veya

Enginarlı tavuk sote
Salata
1 kase çorba
Çikolata soslu çilek ve muz
Veya

2 dilim ızgara somon
1 kâse dolusu soslu ve zeytinyağlı mevsim salatası
10 adet fındık, 10 adet badem, 10 adet kaju
Veya

2 adet orta boy çipura
3 dilim kızartılmış ekmek
Kuru yemişli salata

Afrodizyak diyeti menüsünü siz de aklınızda olan buna benzer farklı yiyecekler ile değiştirebilirsiniz. Öğünlerden bir tanesinde mutlaka deniz ürünlerine yer vermeyi unutmayın. Afrodizyak diyeti ile kilo almaktan çekinenler için sabahları yapacağınız 30 dk hızlı tempolu bir yürüyüş veya koşu oldukça etkili olacaktır. Afrodizyak diyetinin etkilerini bir hafta içerisinde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...