Arşiv

Şükrü Özyıldız kimdir

1988 yılında İzmir‘de doğdu. Çocukluğu İzmir’de geçtir. Annesi Rum, babası Karadenizli’lidir. 9 yaşında annesini kaybetti. 

İTÜ Gemi Makineleri Mühendisliği’ni kazanıp İstanbul‘a geldi. Bir yıl okuyup okulu bırakarak yeniden sınava girdi ve Ege Üniversitesi’nde işletme okumaya başladı.

Erasmus öğrenci değişim programı için Portekiz‘e gitti. Küçüklüğünden beri Muay Thai ve Jiu-Jitsu yapıyor. Orada kafes dövüşlerine katıldı. Kafes dövüşünü daha sonra bıraktığını belirten Şükrü Özyıldız hiperaktifliğini setlerde bastırdığını belirtti.

Yurtdışında bir workshopa katılmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Tiyatro oyunlarında, reklamlarda ve dizilerde rol aldı.

Davul ve perküsyon kullanmakta ustadır.

Şükrü Özyıldız, 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan “Benim Hala Umudum Var” dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmıştır.

Cool bir stil; tişört, gömlek, deri ceket ve altına da jean giyindiğini söyleyen Şükrü Özyıldız, çekimlerde de kolundan çıkarmadığı bilekliğini çok seviyor. Bir de kemer takmadan ve yazın güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmaz. Ayrıca; deri ceketsiz bir kış geçirmeyeceğini de ifade etmektedir.
Şimdilerde Show TV ekranlarında yakın zamanda yayınlanmaya hazırlanan Kış Güneşi dizisinde başrollerde olacak olan ( Şükrü Özyıldız) yeni karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak

Dizileri ve Sinemaları

2011 - Derin Sular (Toprak) 
2012 - Uçurum (Avukat Tolga) (TV Dizisi) 
2013 - Benim Hala Umudum Var (Ozan) (TV Dizisi) 
2013 – Neva (Sinema Filmi) 
2014 - Çalıkuşu (Mirzade Murat) (Dizi) 
2014 - Şeref Meselesi (Dizi) 
2014 - Ulan İstanbul (22. Bölümünde konuk oyuncu) (TV Dizisi) 
2015 - Sevimli Tehlikeli (Sinema Filmi)
2015 - Her Şey Aşktan (Burak)(Sinema Filmi)
2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Eren) (TV Dizisi) 
2015 - Kara Kış (TV Dizisi) 
2016 - Kış Güneşi ( TV Dizisi )


Resimleri
( Şükrü Özyıldız ) Kimdir ?0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...