Arşiv


İstanbul’un boğaza yamacı, boğaza sırtı ve boğaza etekleriyle komşu olan beykoz'da kundura fabrikasında çekilmektedir. Bu ifadeden sonra sanırım sık sık, Mahir ile Feride’nin çay içtiği yer neresi diye soranlara da yanıt vermiş olduk.
4 bin 600 metrekarelik bir alanı kullanan Karadayı ekibi için özgün ve nostaljik mekanlar oluşturmak uzun zaman alsa da zor olmamış. Kısacası, Kardayı ekibi Beykoz Kundura Fabrikası’ında kullandıkları bu 4 bin 600 metrekarelik alanında yeni birer Vezneciler ve Balat oluşturmuşlar.

Konusu:
Başrol’ünü Kenan İmirzalıoğlu‘nun paylaştığı yeni dizi ‘Karadayı‘ dizisi başlamadan merak konusu oldu. Özellikle dizi konusu merak edenler interneti harmanlayıp taramışlardır eminiz. Neyse bu konuda biz sizi biraz aydınlatalım istedik aldığımız duyumlar doğrultusunda sizlere yeni dizi olan, Karadayı hakkında bildiklerimizi paylaşmak istiyoruz. Öncelikle dizimiz Eylül ayın’da başlamayı planlıyor ve muhtemel dizi günü klasik Pazartesi olacaktır diye düşünüyoruz. ‘Karadayı kunduracı bir baba-oğul’un 1970’lerdeki kabadayı hikayesini anlatacaktır.

Başrol Oyuncuları:
Kenan İmirzalıoğlu (Mahir Kara)
Bergüzar Korel (Feride Şadoğlu)
Çetin Tekindor (Nazif Kara )
Erkan Avcı (Necdet Güney)
Melike İpek Yalova (Ayten Alev)
Rıza Kocaoğlu (Yasin Ulutaş)
Elif Sönmez (İlknur Kara)
Leyla Tuğutlu (Songül Kara)

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...