Arşiv

18 Aralık 1963’te İngiliz kökenli üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olarak Oklahoma’da dünyaya geldi. Gerçek adı William Bradley Pitt’ti. Doğumundan sonra Pitt ailesi Springfield’e taşındı. Çocukluğu erkek kardeşi Doug Pitt ve kız kardeşi Julie Neal Pitt’le birlikte büyükte Springfield ‘de geçen Brad, Kickapoo Lisesi’nde okumaya başladı. Sporla ilgilenmiştir. Okul yıllarında arkadaşları ona Pittler lakabını takmışlardı. 1982 yılında yapılan bir organizasyonda en iyi giyinen erkek seçildi. Müzikle de yakından ilgilenen Pitt, Q Magazine dergisiyle yaptığı bir röportajda aldığı ilk albümün Elton John‘un “Captain Fantastic” albümü olduğunu belirtecekti.

Gazetecilik öğrenimi almak üzere Columbia’daki Missouri Üniversitesi’ne kaydoldu. Öğrencilik yıllarında erkek kolejlerindeki öğrencilerin sosyal aktiviteler için bir araya geldiği The Sigma Chi birliğine üye oldu. 1986 yılında mezun olması için yalnızca iki kredisi kalmışken şansını Hollywood’da denemek için okuldan ayrıldı. Missouri Üniversitesi’nde reklâmcılık eğitimi veren ve Brad Pitt’in de eski hocalarından biri olan bir profesöre göre, Pitt, adı The Men of Mizzou olan bağımsız bir takvim projesi için çalışıyordu. The Men of Mizzou, projenin sanat yönetmenliğini yapan ve tüm ilgisini bu çalışmaya yönelten Pitt’in okuldan mezun olmasını engellemişti.

Kariyer seçimi etrafındakiler için sürpriz oldu. Çünkü okuldayken birkaç showda sahne almasına rağmen, bu işi profesyonel olarak ve tutkuyla yapmak istediğini kimse bilmiyordu. Sonunda, film yıldızı olmayı kafasına koyan genç Pitt, cebinde sadece 325 dolarla California’nın yolunu tuttu.

Hollywood’a gittikten sonra Pitt’e altı yıl süreyle Roy London oyuncu koçluğu yaptı. Head Of The Class isimli sitcomda aldığı ufak rolle ilk ekran tecrübesini yaşayan Pitt, o dönem kısa süreliğine showun yıldızı Robin Givens’la birlikte oldu. Pitt ayrıca Growing Pains isimli dizinin iki bölümünde de konuk oyuncu olarak rol aldı.
Uzun süre soap opera Another World’de Chris rolüyle izleyicinin karşısına çıktıktan sonra Our House isimli dizide sesini duyurdu. Dizinin diğer bölümünde oynaması için teklif aldıktan hemen sonra kendini birden bire Shalane McCall‘in erkek arkadaşı Charles’ı canlandırdığı, Amerika’nın en popüler dizilerinden biri olan Dallas’ta buldu. O dönemde ayrıca prime time kuşağında yayınlanan Thirtysomething, 21 Jump Street ve Freddy’s Nightmares gibi dizilerde de oynuyordu.

1987 yılında Andrew McCarthy, Robert Downey Jr.ve James Spader gibi ünlü oyuncularla birlikte Less Than Zero ve hemen ardından Charlie Sheen’le No Man’s Land filmlerinde oynadıktan sonra, 1989’da, ilk ciddi beyaz perde deneyimi olan Cutting Glass filminde Dwight Ingalls rolünde izleyiciyle buluştu. Pitt, aynı yıl yine film yıldızı olan Jill Schoelen ile birlikteydi.

Pitt’in beyaz perdedeki ilk başrolü 1988 yazında Yugoslavya’da çekilen Dark Side Of The Sun filmiyle oldu. Filmin çekimleri bitmiş olmasına rağmen savaşın başlaması nedeniyle, vizyona girmesi seneler sonra gerçekleşti. 1990 yılında TV filmi Too Young to Die?’da rol aldı. Filmde uyuşturucu bağımlısı Billy Canton’ı canlandıran Pitt, başrolleri paylaştığı Juliette Lewis’e aşık oldu ve üç yıl sürecek birliktelikleri başladı.

Brad Pitt’in geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan filmi 1991 tarihli Thelma & Louise oldu. Ridley Scott’ın yönetmenliğini yaptığı film, Amerika’da büyük ilgi görmüştü. Başrollerini Susan Sarandon, Geena Davis, Harvey Keitel ve Michael Madsen’ın paylaştıkları yapım, Pitt’in filmografisi için oldukça önemliydi. Ayrıca filmde sadece 15 dakika görünmesine rağmen People Magazine dergisi tarafından “Dünyanın En Seksi Erkeği” seçilecekti.

Ralph Bakshi’nin yönetmenliğini yaptığı 1992 tarihli Cool World filminden sonra Robert Redford’un yönetmenliğinde, Craig Sheffer’la başrolleri paylaştıkları ve en iyi sinematografi dalında oskarı kucaklayan A River Runs Through It (Bizi Ayıran Nehir) filminde rol aldı. Pitt, filmde birlikte çalıştıkları rol arkadaşı Buck Simmonds ile çok iyi anlaştı ve ikili ev tutup birlikte yaşamaya başladı.

1993 yılında başrollerini, uzun süredir birlikte olduğu Juliette Lewis’in yanı sıra daha sonraları TV dizisi X-Files’ta rol alacak olan David Duchovny ve Michelle Forbes gibi ünlü isimlerle paylaştığı, bir yol filmi olan Kalifornia için kamera karşısına geçti.

1994’te Anne Rice’ın aynı isimli romanından beyazperdeye aktarılan Interview With The Vampire(Vampirle Görüşme) filminde Louis de Pointe du Lac rolüyle beyazperdedeki önemli performanslarından birini daha gerçekleştirdi. Filmde 8. yüzyıldaki bir vampiri canlandıran Pitt, Tom Cruise, Christian Slater, Antonio Banderas ve o dönemde henüz onbir yaşında olan Kirsten Dunst’la başrolleri paylaştı ve film 2 dalda oskara aday olarak gösterildi.
Aynı yıl usta oyuncu Anthony Hopkins’le birlikte, Aidan Quinn ve Julia Ormond gibi önemli oyuncularla kamera karşına geçtiği Legends of the Fall filmi geldi. Ciddi ve önemli projelerde oldukça önemli isimlerle birlikte çalışan Pitt için sinema eleştirmenleri oldukça olumlu yorumlarda bulunuyorlardı.

1995 Brad Pitt’in sinematografisi için yine oldukça verimli bir yıl oldu. Zira ünlü oyuncu, yetenekli yönetmen David Fincher’ın kamera arkasında olduğu, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow ve Kevin Spacey’den oluşan değerli bir oyuncu kadrosuyla birlikte Se7en filminde rol aldı.

Yine 1995’te en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında oskara aday olarak gösterildiği ve yönetmenliğini Terry Gilliam’ın yaptığı Twelve Monkeys filminde Bruce Willis’le başrolleri paylaştı.

1996 yılında Kevin Bacon, Robert De Niro ve Dustin Hoffman gibi usta oyuncularla birlikte Minnie Driver’ı en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında ALFS Award’ın sahibi yapacak olan Sleepers filminde rol aldı.
Aynı yılın kasım ayında oyuncu Gwyneth Paltrow’la nişanlandı.

Çocukluğunun geçtiği Spriengfield kentinde Discovery Center’ın eğitim merkezi kurması için 100 bin dolar bağışta bulundu.
1997’de canlandırdığı rol yüzünden Çin‘e girmesinin yasaklanacağı Seven Years in Tibet filmini çeken Brad Pitt daha sonraları Times dergisine vereceği röportajda konuyla ilgili olarak şunları söyleyecekti:

Filmde Avusturyalı gezgin Heinrich Harrar’ı canlandıran aktör, ününü giderek arttırarak film başına 10 milyon dolar alan bir yıldız haline geldi.
1997 yılının haziran ayında Gwyneth Paltrow’la yolları ayrıldı. Magazin dünyasını uzun süre meşgul eden ve üzerine yapılan spekülasyonların ardı arkası kesilmeyen ilişki sona erdikten sonra Brad Pitt’in kendine gelmesi uzun zaman aldı.

Aynı yıl “ The Devil’s Own” adlı filmde karizmatik bir I.R.A. liderini canlandırdığı rolü için İrlanda aksanıyla konuşma dersleri alan Pitt’in ilk başrol tecrübesi olma özelliğini taşıyan, 1988’de Yugoslavya’daki savaş yüzünden gösterim tarihi yıllarca aksamış olan The Dark Side of the Sun vizyona girdi.

1998’de daha önce Legends Of The Fall filminde birlikte kamera karşısına geçtiği Anthony Hopkins ile birlikte Meet Joe Black filminde rol aldı ve Friends dizisinin başrol oyucularından Jennifer Aniston’la tanıştı.

1999 Brad Pitt için yine oldukça başarılı bir yıl oldu. Chuck Palahniuk’un aynı adlı romanından beyazperdeye aktarılan, konusu, senaryosu ve kurgusuya kült filmler arasına giren David Fincher imzalı Fight Club’da ünlü aktör beyazperdedeki unutulmaz karakterlerden biri olan Tyler Durden rolüne büründü. Drama, aksiyon, bilimkurgu, fantastik gibi farklı filmlerde oyunculuk performansını kanıtlayan aktör, sinematografisine birbirinden iddialı filmler eklemeye devam ediyordu.

2000 yılında hatrı sayılır bir başarı kazanan ve Guy Ritchie’nin tüm dünyada tanınmasını sağlayan Snatch filminde rol aldı. Snatch’teki rolüyle Satellite Awards tarafından en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında ödüllendirilen Pitt, yıllarca Academy Awards‘ın kapısını çalsa da dünya çapında birçok festival aktörün hakkını teslim etti.
29 Temmuz 2000’de Jennifer Aniston’la Malibu’da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi.
2001’de Spy Game ve The Mexican filmlerinde başrolde görülen Pitt, 1994’de başlayan TV dizisi Friends’in bir bölümünde Will Colbert rolüyle izleyiciyle buluştu.

Aynı yıl Steven Soderbergh’in yönetmenliğini yaptığı ve serinin ilk filmi olan Ocean’s Eleven’da, George Clooney, Julia Roberts ve Andy Garcia ile birlikte kamera karşısına geçti.

2002’de Chuck Barris’in aynı adlı kitabından senaryo yazarı Charlie Kaufman’ın uyarladığı Confessions of a Dangerous Mind filminde rol aldı.

2003’te Sinbad: Legend of the Seven Seas isimli animasyonda Sinbad’a ses verdi.

2004’te Wolfgang Petersen’ın yönetmenliğini yaptığı Troy filminde Achilles’i canlandırdı. Mitolojik bir kahraman görünümüne kavuşmak için aylarca spor yaptı ve kondisyon çalışıp kilo aldı.

Filmden sonra, Almanya’da yayınlanan ‘TV Movie’ adlı televizyon dergisine yaptığı açıklamada:

şeklinde konuştu. Gelecekte mimarlıkla ilgilenmek istediğini de belirten Pitt, Los Angeles kentinin modernleştirilmesi amacıyla dünyaca ünlü mimar Frank Gehry’nin sanatçı grubuna davet edildi ve konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Orada ilk etapta öğreneceğim, ancak bir yandan şehrin geleceğini de etkileyeceğim. Los Angeles ruhsuz bir beton çölü. Ben orayı daha yaşanır hale getirmek istiyorum. Bu belki de benim yeni kariyerim olur.”

Aynı yıl Oceans Twelve’de kamera karşısına geçtikten sonra, 2005’te Doug Liman’ın yönetmenliğini yaptığı ve Angelina Jolie ile başrolleri paylaştığı Mr.&Mrs. Smith filminde rol aldı.
8 Ocak 2005’te Brad Pitt’in basın sözcüsü Pitt-Aniston çiftinin ayrılma kararı aldığını tüm dünyaya duyurdu. 4.5 yıllık evliliklerini noktalayan çift yaptıkları açıklamada 7 yıllık beraberliklerini noktalama kararında basında çıkan hiçbir dedikodunun etkili olmadığını ve ayrıca birbirini seven ve değer veren iki arkadaş olarak ayrıldıklarını belirttiler.

Hollywood’un en gözde çiftlerinden biri olan ikilinin Pitt’in çocuk istemesi yüzünden ya da Angelina Jolie’yle yakınlaşması nedeniyle ayrıldığı haberleri 2005 yılında magazin dünyasını uzun süre meşgul etti.
Yaşıklı ve seksi aktör, Angelina Jolie ile birlikte kimsesiz ve hasta çocuklara yardım için projeler geliştirmektedir. Tüm dünya etrafındaki bu adaletsizliğin üzerine ışık tutmaya çalışarak, dikkati bu yöne çekmek istemişlerdir.
İngiliz asıllı Amerikalı aktör, prodüktör. Hollywood’un en başarılı aktörlerinden biri olmasının yanı sıra, People dergisine ve birçok kaynağa göre yaşayan en seksi erkektir.  
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu İyi Niyet Elçisi olan Angelina Jolie 2000 yılında Tomb Raider filminin çekimleri sırasında Kamboçya’da bulunmuş ve 2002’de Maddox isimli bir erkek çocuğu evlat edinmişti. Pitt’le olan birlikteliğinden sonra çift, Etyopya’dan Zahara isminde bir kız çocuğu evlat edindiler ve 27 Mayıs 2006’da Namibya’da çiftin kızı Shiloh Nouvel’in dünyaya gelmesiyle Brad Pitt-Angelina Jolie ailesi 3 çocuklu oldu. Çift halen Kamboçya’da kimsesiz ve hasta çocuklara yardım amacıyla kurdukları Maddox-Jolie-Pitt(MJP) ve Maddox Chivan Children Center(MCCC) projeleriyle ilgili faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Pitt, 2006’da Alejandro González Iñárritu’nun yönetmenliğini yaptığı, 2007 Golden Globe ödüllerinde en iyi film ödülünü kucaklayan ve oskara en iyi film dalında aday olan Babel filminde rol aldı.

2007’de yapımı henüz biten, Ron Hansen’in romanından beyazperdeye aktarılan The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford filminde Jesse James’in hayatını canlandırdı. Pitt, yine yapımı henüz biten ve bu yıl içinde vizyona girecek olan serinin üçüncü filmi Oceans Thirteen’de yine Rusty Ryan rolünde izleyiciyle buluşacak.


Başarıları, aşkları ve filmleriyle milyonları peşinden sürükleyen bir 21. yüzyıl ikonu haline gelmiştir. 
Ünlü aktör halen çıkış tarihi 2008 olarak açıklanan ve rol alacağı üçüncü David Fincher filmi olacak The Curious Case of Benjamin Button’la ilgili olarak çalışmaktadır. 2008’de vizyona girecek olan ve Brad Pitt’in oynamasının kesinleştiği diğer filmlerse Dirty Tricks,State of Play, Dallas Buyer’s Club ve Chad Schmidt’tir.
Oynadığı filmlerden bazıları
Se7en,
Fight Club,
Meet Joe Black,
Twelve Monkeys,
Legends of the Fall,
Snatch,
Thelma & Louise,
A River Runs Through It
Babel
Who is Brad Pitt,
18 December 1963, the three children of a family of British origin, as the eldest child was born in Oklahoma. His real name was William Bradley Pitt. Pitt family moved to Springfield after the birth. Childhood brother Doug Pitt and Julie Neal Pitt with his sister at large in Springfield said Brad, Kickapoo High School began to read. Is interested in sports. During school friends had nicknamed him for Pitt. In 1982, the organization was named the best dressed man. Pitt also interested in music, in an interview with Q Magazine, his first album of Elton John's "Captain Fantastic" album would indicate that.

Journalism education enrolled at the University of Missouri in Columbia to receive. Male college students in student social activities in the years to come together The association became a member of Sigma Chi. In 1986, only two credits to graduate into the match for the chance to try Hollywood was leaving school. Providing education at the University of Missouri advertising and Brad Pitt, one of the former teacher, a professor, according to the Pitt name The Men of Mizzou was trying to project an independent schedule. The Men of Mizzou, the artistic director of the project and all the attention that led to this study prevents Pitt had graduated from the school.

Career choice was a surprise to those around him. Despite receiving a few scenes in the show, because at school, you want to do this job professionally and passionately nobody knew. In the end, put on his head the young Pitt is a movie star, only 325 dollars in his pocket and took off in California.

Go to Hollywood for a period of six years after the Pitt coach Roy London players did. Head Of The Class titled sitcom that gets me a little of Pitt who experience first screen role, then for a short time period Givens'l with Robin was the star of the show. Pitt also called Growing Pains directory starred as a guest star in two parts.

Chris for his role in the soap opera Another World for a long time to confront the viewer into an array named after the sound of Our House announced. In other parts of the directory immediately after receiving offers to play himself all of a sudden Shalane McCall's boyfriend Charles in which he played, one of America's most popular series in Dallas found. At that time, also published in prime time thirtysomething generation, in such series as 21 Jump Street and Freddy's Nightmares was playing well.
In 1987, Andrew McCarthy, Robert Downey Jr.v James Spader as a famous actress with Less Than Zero and right after Charlie Sheen No Man's Land in the films after playing in 1989, the first serious white curtains with experience Cutting Glass film Dwight Ingalls in the role of the audience met. Pitt is a movie star again in the same year was associated with Jill Schoeller.

Pitt's first leading role on the big screen in the summer of 1988 in Yugoslavia captured by The Dark Side Of The Sun movie was. Although filming finished due to the outbreak of war, was to be released years later. In 1990, the TV movie Too Young to Die? 'Starred. Pitt plays Billy Canton, a drug addict in the film, starring Juliette Lewis fell in love and began a three-year association.

Providing widely recognized Brad Pitt movie Thelma & Louise was 1991. The film, directed by Ridley Scott, had great interest in the United States. Starring Susan Sarandon, Geena Davis, Harvey Keitel and Michael Madsen have shared, making it was quite important for Pitt's filmography. Also appearing in the film, although only about 15 minutes by People Magazine "World's Sexiest Male" would be selected.

Ralph Bakshi directed his 1992 Cool World film after the Robert Redford directed, Craig Sheffer'l-starring are the best in cinematography Oscar embracing River Runs Through It (separates us from the river) movie starred. Pitt's role in the film they are working together with a very good friend Buck Simmonds agreed and began to live together hold bilateral home.

In 1993, starring for a long time was with Juliette Lewis as well as the later TV series The X-Files take part in the David Duchovny and Michelle Forbes as the famous names sharing, a road movie with a California side of the camera has passed.

Anne Rice's 1994 novel of the same name passed to the big screen Interview With The Vampire (Interview with the Vampire) Louis de Pointe du Lac in the movie screen in his role as one of the more important performance realized. In the film 8th century vampire who plays Pitt, Tom Cruise, Christian Slater, Antonio Banderas, and at that time not yet eleven-year-old Kirsten Dunst'l starring and the film two branches Oskar was nominated.
In the same year, along with veteran actor Anthony Hopkins, Aidan Quinn and Julia Ormond front of the camera now with major players such as Legends of the Fall movie came. Serious and very important names in major projects, working with film critic for Pitt's comments were very positive.

Brad Pitt in 1995 for cinematography was still reasonably productive year. Because the famous actor, director David Fincher behind the camera is capable of, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow and Kevin Spacey with a cast consisting of valuable starred in the movie Se7en.

Again in 1995, the best supporting actor Oscar nominated for and directed by Terry Gilliam in his film Twelve Monkeys starring Bruce Willis did.

In 1996, Kevin Bacon, Robert De Niro and Dustin Hoffman as the veteran player with the best supporting actress Minnie Driver's Award winner in the category of Alfs starred in the movie Sleepers who will.
In November of the same year, Gwyneth Paltrow was engaged players.

Spriengfield Discovery Center in the city of his childhood to establish training center has donated 100 thousand dollars.
Because of the role played by China in 1997 will be banned from entering the film Seven Years in Tibet attracted to Brad Pitt will give later in an interview with Time magazine on the subject, I would say the following:

In the film, the actor who plays the Austrian explorer Heinrich Harrar, gradually increasing fame of $ 10 million per film area has become a star.

In June of 1997, parted ways with Gwyneth Paltrow. Celebrities who engage in the world for a long time and the speculation on the relationship ends incessant self after Brad Pitt took a long time to come.

In the same year, "The Devil's Own" film, a charismatic IRA Irish accent for the role played by leaders speaking lessons Pitt experience the distinction of being the first lead role in 1988 because of the war in Yugoslavia release date has been delayed for years, The Dark Side of the Sun was released.

Legends Of The Fall in 1998, previously starred together in the film Meet Joe Black with the Anthony Hopkins starred in the title role of the reamer and Friends of Jennifer Aniston met.

1999 was a very successful year yet for Brad Pitt. Chuck Palahniuk's novel to the big screen transferred, subject, screenplay and kurgusu entering between cult films of David Fincher's Fight Club, one of the most memorable characters on the big screen in the famous actor who took on the role of Tyler Durden. Drama, action, sci-fi, fantasy, proving the performance of the different actors acting in movies, cinema continued to add to each other ambitious movies.

In 2000, a considerable success and recognition all over the world and Guy Ritchie's film, which starred in Snatch. Satellite Awards for his role in Snatch by Pitt awarded in the best supporting actor for years Academy Awards knocking on the door of the actor's many festivals around the world right handed.

Jennifer Aniston on July 29, 2000 at a ceremony held in Malibu world entered the house.
In 2001, Spy Game and The Pitt Mexican seen starring in films, TV series that began in 1994 in an episode of Friends met the audience for his role as Will Colbert.
In the same year, directed by Steven Soderbergh and Ocean's Eleven series' first film, George Clooney, Julia Roberts and Andy Garcia has starred with.

In 2002 the book by Chuck Barris from the screenwriter Charlie Kaufman's film adaptation starred in Confessions of a Dangerous Mind.

2003 Sinbad: Legend of the Seven Seas Sinbad has given voice to animation called.

2004, directed by Wolfgang Petersen played his Achilles in the movie Troy. Months to reach a mythological hero appearance in sports and fitness work gained weight.

After the movie, released in Germany 'TV Movie' television magazine said in a statement:

he said. Future architecture to deal with the willingness indicating Pitt, Los Angeles city modernization of the order to the world-famous architect Frank Gehry's group of artists were invited to, and on the issue, said: "There in the first place I'll find out, but the one hand, the city will affect the will. Los Angeles is a soulless concrete desert. I want to make it more livable. Maybe this would be my new career. "

In the same year starred in Oceans Twelve, then in 2005, directed by Doug Liman and starring Angelina Jolie and Mr. & Mrs. Smith starred in the film.

January 8, 2005 Pitt-Aniston Brad Pitt's spokesperson has decided to leave the pair announced to the whole world. 4.5 years of their marriage, the couple said in a statement points to a 7-year draw any gossip media in the decision punctuation is not effective and also worth giving love each other and they both said that they leave as friends.

As one of Hollywood's hottest couples want to have children because of the duo's Pitt or Angelina Jolie exited because of rapprochement news magazine in 2005, the world was busy for a long time.
Yaşıkl and sexy actress, Angelina Jolie, orphans and sick children to help with the project develops. All around the world, trying to shed light on this injustice, wanted to draw attention to this aspect.
British-born American actor, producer. Being one of Hollywood's most successful actors, as well as People magazine and is the sexiest man living according to many sources.

United Nations High Commissioner for Refugees Goodwill Ambassador Angelina Jolie, who in 2000 during the filming Tomb Raider in Cambodia found, and in 2002 had adopted a baby boy named Maddox. Pitt the association after the couple, Ethiopia from the Zahara a daughter adopted child did and 27 May 2006 in Namibia, the couple's daughter, Shiloh Nouvel's world with the arrival of Brad Pitt-Angelina Jolie family with 3 children was. Double currently in Cambodia set up to help orphans and sick children-they Maddox Jolie-Pitt (MJP) and Maddox Chivan Children Center (MCC) project related activities are continuing.

Pitt in 2006, directed by Alejandro González Inarritu where, in 2007 Golden Globe Award and an Oscar for best film award embracing nominated for best film, which starred in the movie Babel.

Yet finished construction in 2007, transferred from the novel by Ron Hansen, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford Jesse James's life portrayed in the film. Pitt is still in production yet finished and will be released this year, Oceans Thirteen again in the third film of the series in the role of Rusty Ryan will meet with the audience.


Success, love and movies to follow them with a million have become an icon of the 21st century.
The famous actor and role is still described as the release date in 2008 will be the third David Fincher film The Curious Case of Benjamin works as Button'l about. Which will be released in 2008 and the finalization of Brad Pitt play if other movie Dirty Tricks, State of Play, Dallas Buyer's Club and Chad Schmidt is.
Some of the films in the filmography 
Se7en, 
Fight Club 
Meet Joe Black, 
Twelve Monkeys, 
Legends of the Fall, 
Snatch, 
Thelma & Louise, 
A River Runs Through It
Babel

0 Yorum Yapıldı:

Yorum Gönder

Arama Yap

Sponsor

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yükleniyor...